آیفون 14 سال آینده با “طراحی مجدد کامل” وارد بازار می شود

iPhone 13

آیفون 13 اینجاست ، بنابراین نیازی به تاخیر در پیش بینی آنچه که ممکن است در آیفون 14 در سال آینده بیاید وجود ندارد-و به گفته یکی از منابع بسیار خوب ، “طراحی مجدد کامل” برای گوشی پرچمدار اپل در سال 2022 در راه است.

مارک گورمن ، خبره مشهور اپل از بلومبرگ این خبر را در خبرنامه معمولی Power On خود پیش بینی کرده است. گورمن همیشه از نظر افشاگری و شایعات همه چیز را درست نمی داند ، اما اطلاعات داخلی او معمولاً دقیق است.

گورمن می گوید که به روزرسانی تکراری که امسال با آیفون ها دیدیم به مهندسان اپل این فرصت را می دهد تا در سال آینده بر روی به روزرسانی های چشمگیرتر کار کنند. ظاهراً مدل مینی در حال کاهش است ، اما چهار گوشی باقی خواهند ماند: iPhone 14 معمولی ، دو iPhone 14 Pro و iPhone 14 Max.

ویژگی های ماهواره ای ایفون 13

به گفته گورمن ، در طراحی مجدد آیفون 14 شاهد بریدگی آیفون نمادین به نفع دوربین سلفی هستیم که فضای بسیار کمتری را روی صفحه اشغال می کند. به نظر می رسد باید منتظر دوربین زیر صفحه نمایش اپل باشیم.این نکته درباره طراحی مجدد کاملاً جدید نیست: منابع معتبر دیگر گفته اند که این راهی است که اپل در مورد زیبایی آیفون 14 پیش می رود.

ما جزئیات بیشتری در مورد موارد دیگر که ممکن است در مورد ظاهر آیفون 14 تغییر کند دریافت نمی کنیم ، اما انتظار داریم در ماه های اینده  شایعات و گمانه زنی های بیشتری را در مورد ایفون14بشنویم.

وقت آن است که آیفون دوباره نوآوری کند

Google Pixel 6 Pro

این اخبار تأیید نشده در مورد طراحی مجدد مهم آیفون 14 از منبع قابل توجهی بیرون می آید و این واقعیت که توسط شایعات دیگر پشتیبانی می شود به این معنی است که ما آن را جدی می گیریم. همچنین با توجه به اینکه آیفون 13 ارتقاء جزئی داشت ، به ویژه از نظر ظاهر ، منطقی به نظر می رسد.

صادقانه بگویم اینطور به نظر نمی رسد که اپل در سال های اخیر کارهای زیادی را با آیفون انجام داده است ، علاوه بر اینکه اجزای داخلی سریعتری به آن داده و کیفیت دوربین را بالا می برد. اکنون باید استدلال خوبی را مطرح کرد که فرمول آیفون نیازی به اشتباه ندارد ، اما خریداران گوشی های هوشمند نیز دوست دارند نوآوری را مشاهده کنند.

هر دو سامسونگ (و ظاهراً گوگل) با فاکتورهای تاشو تلفن همراه جلو می روند و این چیزی است که اپل می خواهد زودتر از آن دخیل باشد. ما شنیده ایم که یک آیفون تاشو در راه است ، اما مشخص نیست چه زمانی.

در همین حال ، ما می دانیم که گوگل پیکسل 6 قرار است با ظاهری متفاوت از حالت عادی عرضه شود. اپل نباید از ظاهر آیفون خودداری کند زیرا تلفن های هوشمند همچنان در حال پیشرفت هستند و ما از آیفون 14 که در سال 2022 کمی متفاوت است بسیار استقبال می کنیم.