آیپد پرو بعدی می تواند یک طراحی جدید اساسی داشته باشد

iPad از بدو تأسیس اولین دستگاه عمودی بوده است. جهت گیری لوگوی اپل و موقعیت دوربین ها و سایر ویژگی ها این را نشان می دهد ، اما اگر نشتی جدید درست باشد ، اپل به زودی می تواند همه را قافل گیر کند.

به گفته توسعه دهنده iOS و تحلیلگر اپلdylandkt در توییتر ، مدلهای آینده در محدوده iPad Pro دارای لوگوی افقی اپل و محل قرارگیری دوربین افقی خواهند بود.آنها ادعا می کنند که مطمئن نیستند آیپد پرو (2022) از این طراحی برخوردار خواهد بود یا خیر ، اما ظاهرا این تغییر در راه است ، بنابراین ممکن است دیر یا زود اتفاق بیفتد.

آیپد پرو آینده دارای یک دوربین افقی و یک لوگوی افقی قرار داده شده اپل در پشت است. اپل حالت افقی را برای استفاده از iPad Pro پیش فرض قرار می دهد.این اولین باری است که ما درباره این تغییر می شنویم – اگرچه قبلاً شنیده بودیم که iPad Pro (2022) می تواند شیشه ای داشته باشد ، بنابراین برخی تغییرات قابل توجه در راه است.

با این حال ، هیچ اشاره ای به سایر iPad های با این تغییر جهت نشده است ، بنابراین روی دیدن ان در محدوده iPad ، iPad Air یا iPad mini حساب نکنید. این تا حدودی منطقی است ، برای ویدیوها نیز بهتر است و تنها تغییر یک محدوده به منظره می تواند عجیب به نظر برسد.

تجزیه و تحلیل: این برای iPad Pro چه معنایی می تواند داشته باشد؟

اگر اپل واقعاً قصد دارد چشم انداز را برای مدل های آینده آیپد پرو متمرکز کند ، ممکن است تغییرات فراتر از جهت دوربین و لوگو باشد ، زیرا ممکن است نسبت تصویر دیگری نیز وجود داشته باشد.

در حالی که شایعه نشده است ، حرکت به 16: 9 باعث می شود تا محدوده iPad Pro برای فیلم ها مناسب تر باشد ، که از منظره معمول استفاده می شود. مدل های اخیر آیپد پرو کمی در این جهت حرکت کرده اند و نسبت تصویر 4: 3 را که اکثر iPad ها استفاده می کنند کنار گذاشته اند ، اما هنوز وجود ندارند.

سایر تغییرات در عین حال می تواند شامل نرم افزارهای دوباره کار شده طراحی شده برای حداکثر استفاده از جهت گیری و شاید موقعیت جدید دوربین باشد. از نشتی مشخص نیست که آیا دوربین ها حرکت می کنند یا فقط جهت گیری متفاوتی دارند ، اما این امکان وجود دارد که برای نمای مرکزی تری به وسط یکی از لبه های بلند منتقل شوند.

همه اینها در حال حاضر فقط حدس و گمان است ، اما با توجه به ویژگی های دوست داشتنی Samsung Galaxy Tab S7 ، ، مطمئناً احتمال دارد که اپل در خط قرار گیرد.