انویدیا می تواند با بازگشت مجدد به RTX 2060 با کمبود GPU مبارزه کند

شایعات حاکی از آن است که مدل جدید می تواند VRAM را تا 12 گیگابایت افزایش دهد

Nvidia ممکن است دوباره به کارت گرافیک نسل قبلی در قالب GeForce RTX 2060 متکی باشد تا مشکلات موجود در سهام را کاهش دهد-به جز این زمان ، تیم سبز ظاهراً با دو برابر کردن VRAM کارت را تقویت می کند.

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید ، این اولین بار نیست که Nvidia از این ترفند استفاده می کند ، و در واقع در ابتدای سال 2021 ، سازنده GPU کارت های گرافیک RTX 2060 را برای کمک به مقابله با RTX 3000 زنده کرد.

این امر توسط منابعی که در مورد مدل جدید PG161 با RAM بیشتر اما پردازنده گرافیکی مشابه TU106-300 با VideoCardz صحبت کرده اند ، انجام شده است. انتظار می رود که تولید با هدف تحقق این 2060 کارت گرافیک در پایان سال آغاز شود و تاریخ فروش احتمالی آن ژانویه 2022 ذکر شده است.

تحلیل:  کمبود تراشه به طور فزاینده ای ناامید کننده به نظر می رسد

با توجه به در دسترس بودن و قیمت RTX 3060 به دلیل مشکلات مستمر عرضه در اطراف این پردازنده گرافیکی ،دیدن Nvidia در این مسیر واقعاً تعجب آور نخواهد بود (که همانطور که گفته شد ، قبلاً جایگزینی بوده است) برای اطمینان از وجود  برخی کارت های گرافیک مقرون به صرفه.

دو برابر شدن حافظه باید به اطمینان از این که این کارت ها برای اجرای بازی های معاصر مجهزتر هستند کمک کند – RTX 2060 همچنان یک پیشنهاد قابل قبول برای بازی های 1080p است .

در حالی که همه اینها منطقی است ، بنابراین ، به عنوان یک شایعه ، ما بدیهی است که باید در مورد ان بسیار محتاط باشیم .(حتی اگر این چیزی است که Nvidia در حال حاضر در حال بررسی آن است ، ممکن است شرکت نظر خود را تغییر دهد – چه کسی می داند).

با این اوصاف ، تنها چیزی که اواخر شنیده ایم این است که کمبود تراشه جهانی در صنعت خود تا سال 2022 ادامه خواهد داشت ، بنابراین از این نظر ، تصور اینکه تداوم مشکلات سهام و قیمت گذاری می تواند به کاهش نیاز داشته باشد دشوار نیست.

admin
شهریور ۲۲, ۱۴۰۰