اوپو برای عرضه سه گوشی Find X، ممکن است آنها را Find X5 بنامد

اوپو برای عرضه سه گوشی Find X، ممکن است آنها را Find X5 بنامد

اوپو در اوایل دسامبر قول داده بود که یک گوشی Find X با اسنپدراگون 8 نسل 1 در سه ماهه اول 2022 وارد بازار شود. دو هفته بعد، مدیاتک تایید کرد که دستگاه دیگری از این سری از Dimensity 9000 قدرت می گیرد. ایستگاه چت دیجیتال فاش کرد که خانواده پرچمدار این گوشی را به این دستگاه مجهز خواهد کرد. در واقع سه عضو در راه اندازی دارند، که سومی دارای یک چیپست هنوز ناشناخته است.

آنها همچنین اظهار داشتند که Oppo در حال کار بر روی یک گوشی Find N دیگر است که دارای لولای افقی خواهد بود که با Samsung Galaxy Z Fold3 و Huawei P50 Pocket در بازار چین رقابت خواهد کرد.

جالب اینجاست که آنها به جای “Find X4” سریال را “Find X5” نامیدند که منطقی دارد. از این گذشته، هیچ یک از تولیدکنندگان چینی از عدد 4 در نام گوشی های خود استفاده نمی کنند زیرا به نظر می رسد “مرگ” است و مشتریان در کشور آسیایی در مورد این نوع چیزها خرافاتی هستند.

انتظار می رود Find X5 Pro یک ارتقاء ملایم نسبت به پرچمدار فعلی Find X3 Pro باشد. گذشته از تغییر آشکار چیپست، یکی دیگر از بهبودهای قابل توجه شارژ سریعتر خواهد بود، با شایعات حاکی از 80 وات – یک تغییر طولانی مدت برای Oppo، که بیش از دو سال است که گوشی هایی با SuperVOOC 2.0 65 واتی عرضه می کند.

منبع : gsmarena