اپل موزیک ممکن است به زودی به PS5 شما وارد شود

طبق یک پست Reddit ، ممکن است به زودی Apple Music در PS5 شما ظاهر شود.

یکی از کاربران Reddit تصویری از Apple Music را که در گزینه Spotify (در حال حاضر تنها سرویس پخش موسیقی موجود در PlayStation) در منوی موسیقی PS5 که از مرکز کنترل قابل دسترسی است ، نشان می دهد.

گزینه Apple Music پس از ایجاد حساب کاربری Reddit در PS5 خود ظاهر شد. اما ، با کلیک روی نماد Apple Music ، PS5 پیامی خطا نشان داد که “این برنامه فقط در PS4 قابل پخش است”.

ظاهراً این پیغام خطای استانداردی است که PS5 در صورت وجود برنامه مفقود شده نشان می دهد ، زیرا بسیاری از برنامه های رسانه ای PS5 فقط برنامه های PS4 هستند که از طریق سازگاری با گذشته روی PS5 اجرا می شوند.

Eurogamer توانست با ایجاد یک حساب جدید در ایالات متحده ، درخواست Apple Music را تکرار کند ، اما آنها نتوانستند این درخواست را بازسازی کنند. این باعث شده است که گمانه زنی شود که سونی در حال آزمایش این ویژگی قبل از عرضه عمومی آن است.

تجزیه و تحلیل: همکاری های اپل و سونی همچنان ادامه دارد

آمدن Apple Music به PS5 سونی نباید برای هیچکس شگفت انگیز باشد ، زیرا این دو شرکت اخیراً با هم همکاری کرده اند. اپل و سونی به تازگی با یکدیگر همکاری کرده اند تا اشتراک شش ماهه رایگان Apple TV Plus را به دارندگان PS5 ارائه دهند. همچنین ، اپل در رویدادی از اپل ، کنترلر PS5 DualSense را به نمایش گذاشت و این کنترلر را به عنوان یک وسیله جانبی عالی برای مشترکان Apple Arcade برای بازی با آنها معرفی کرد ، زیرا کنترل کننده اکنون با دستگاه های اپل با استفاده از iOS 14.5 ، iPadOS 14.5 ، tvOS 14.5 و  macOS 11.3سازگار است.

آمدن Apple Music به PS5 بسیار عالی خواهد بود ، زیرا شاید اپل بتواند از قابلیت صوتی سه بعدی PS5 برای آوردن صدای فضایی Apple Music به کنسول استفاده کند.