این دانگل هوشمندانه سیستم hifi استریو قدیمی شما را به بلندگوهای AirPlay تبدیل می کند

به بلندگوهای قدیمی خود یک نسخه مدرن بدهید

 بسیاری از سیستم های hifi سنتی را دوست دارند و بهترین بلندگوهای استریو کاملاً خارق العاده به نظر می رسند  اما اگر تنظیمات قدیمی تر داشته باشید ، ممکن است از اتصال محدود آنها ناامید شوید که نوبت به پخش موسیقی از دستگاه هایتان می رسد. این چیزی است که بلکین به دنبال اصلاح آن با آداپتور صوتی جدید خود است ، که به مجموعه ای رو به رشد از دستگاه های صوتی بلکین ، از جمله هدفون های بی سیم واقعی و بلندگوهای هوشمند می پیوندد.Belkin SoundForm Connect را می توان از طریق پورت 3.5 میلی متری یا نوری به هر بلندگو یا سیستم صوتی مجهز کرد تا به آن اتصال Apple AirPlay 2 را بدهد و به اسپیکرهای قدیمی شما یک ارتقا بسیار مدرن ارائه دهد.پس از اتصال ، می توانید بدون نیاز به جفت شدن با بلندگوهای خود از طریق بلوتوث یا بهم ریختگی کابل های آزار دهنده ، به سادگی روی نماد AirPlay در دستگاه Apple خود ضربه بزنید تا پخش موسیقی را شروع کنید. اتصال AirPlay 2 به این معنی است که شما همچنین می توانید از طریق آیفون خود از Siri بخواهید که در سراسر خانه شما موسیقی یا پادکست پخش کند ، ببینید در هر اتاق چه چیزی پخش می شود و همچنین پخش موسیقی خود را کنترل کنید. Belkin SoundForm Connect همچنین به معنای سازگاری بلندگوهای شما با HomeKit است ، بنابراین می توانید آنها را به اتاق های مختلف اختصاص دهید و از طریق برنامه Home اتوماسیون ایجاد کنید. آداپتور جدید به اندازه کافی کوچک است و بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند ، در کنار سیستم hifi شما شکاف دارد و می تواند به یک گیرنده یا آمپلی فایر صوتی ، یک بلندگوی مجهز ، یک نوار صوتی یا یک سیستم صوتی سینمای خانگی متصل شود. اساساً ، این مانند نسخه دوستانه اپل از Google Chromecast Audio است که در سال 2019 متوقف شد.

 

قیمت Belkin SoundForm Connect

برخلاف Chromecast Audio ، Belkin SoundForm Connect دارای برچسب قیمت سنگینی است. اکنون با قیمت 99 دلار / 89.99 پوند (حدود 125 دلار استرالیا) در دسترس خرید است. قیمت 35Chromecast Audio  دلار / 30 پوند (حدود 45 دلار استرالیا) است.

مطمئناً ، اگر می خواهید از بلندگوهای موجود خود استفاده کنید یا اتصال مدرن را به یک سیستم hifi قدیمی بیاورید ، SoundForm Connect می تواند یک راه حل عالی باشد. 

منبع: techradar

admin
اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰