بازی های Xbox Series X با فناوری Super Resolution AMD

x box

وضوح فوق العاده می تواند به ایکس باکس بیاید

بازی های Xbox Series X می توانند با فناوری Super Resolution AMD بهتر به نظر برسند.

گیمرهای Xbox Series X و S ممکن است به زودی با Super Resolution AMD ، ویژگی ای که بخشی از مجموعه های گرافیکی FidelityFX این شرکت است ، از تصاویر بصری بازی های مورد علاقه خود لذت ببرنددر حالی که Super Resolution از 22 ژوئن برای استفاده در رایانه در دسترس خواهد بود ، به نظر می رسد این فناوری می تواند به کنسول های شاخص مایکروسافت نیز راه پیدا کند.

دقیقاً Super Resolution چیست؟

طبق گفته خود AMD ، این یک فناوری ارتقا دهنده است که می تواند قاب و وضوح را برای بازیهایی که از آن پشتیبانی می کنند ، بدون نیاز به خرید سخت افزار قدرتمندتر مانند کنسول جدید یا کارت گرافیک ، تقویت کند.

سخنگوی مایکروسافت در گفتگو با IGN موارد زیر را در مورد Super Resolution بیان کرددر Xbox ، ما از پتانسیل فن آوری Super Resolution FidelityFX AMD به عنوان یک روش عالی دیگر برای توسعه دهندگان برای افزایش فریم و وضوح هیجان زده ایم. به زودی موارد بیشتری برای اشتراک در این زمینه خواهیم داشت.

Xbox و AMD دست به دست هم می دهند

در حالی که هنوز Super Resolution به طور کامل برای کنسول ها تأیید نشده است ، کاملاً امکان دارد Xbox در ارائه آینده E3 2021 این ویژگی را لمس کند و ما دوست داریم که کارهای فنی AMD را در کنار سایر Xbox فوق العاده ببینیم. ویژگی هایی مانند Auto HDR

شایان ذکر است که کیت های توسعه X / S Xbox Series از قبل دارای FidelityFX داخلی بوده و مکمل سخت افزار گرافیکی و پردازشی AMD است که کنسول ها را تأمین می کند. Super Resolution می تواند ویژگی دیگری باشد که می تواند عملکرد بازی های پیش بینی شده ایکس باکس مانند Fable ، Forza Motorsport و Everwild را افزایش دهد بدون اینکه قاب ارزشمند را از بین ببرد. Super Resolution همچنین برای گیمرهایی که Xbox Series S دارند ، یک برد بزرگ محسوب می شود.این دستگاه ورودی فقط دیجیتال کاملاً به اندازه سری X پرقدرت, قدرتمند نیست اما FidelityFX و Super Resolution ممکن است با ایجاد یک تجربه بصری بیشتر از آنچه در ابتدا در نظر گرفته شده بود ، به پر کردن شکاف بین این دو کمک کنند.

منبع : techradar

admin
خرداد ۱۷, ۱۴۰۰