بنچمارک های سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا فاش شد و ممکن است نام آن تغییر کند

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا

بیشتر شایعاتی که تاکنون دیده‌ایم به عرضه گوشی‌های سری گلکسی اس 22 سامسونگ در فوریه 2022 اشاره می‌کنند و احتمالاً همانطور که دسته‌ای از نشت‌های آخر هفته نشان می‌دهد، تا قبل از آن چیزهای زیادی در مورد آن خواهیم شنید.

MySmartPrice گزارش می دهد که دو نسخه از Galaxy S22 Ultra در وب سایت بنچمارک Geekbench ظاهر شده است. به‌ویژه، آنها انواعی هستند که از اسنپدراگون 8 نسل 1 استفاده می کنند.

این گوشی‌ها امتیازات تک هسته‌ای و چند هسته‌ای قابل‌اعتمادی را در Geekbench 4 و Geekbench 5 دریافت می‌کنند، اما بدون شک نرم‌افزار و سخت‌افزار بهینه‌سازی زیادی هنوز باید انجام شود. قبلاً بنچمارک های فاش شده برای نسخه پردازنده اگزینوس گوشی گلکسی اس 22 پلاس را نیز دیده بودیم.

دومین نکته روز گلکسی S22 Ultra ما از شایعات معروف @FrontTron در توییتر می آید، که می گوید این تلفن به هیچ وجه S22 Ultra نام نخواهد داشت – اما در واقع Samsung Galaxy S22 Note نامیده می شود.

ما امسال گلکسی نوت 21 دریافت نکردیم و به نظر می رسد که نوت 22 و اس 22 اولترا یک گوشی باشند. پس از رونمایی رسمی این گوشی‌ها توسط سامسونگ تا چند ماه دیگر، مطمئناً متوجه خواهیم شد.

تجزیه و تحلیل :اولترا در حال تغییر است

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا

به نظر می رسد امسال برای گلکسی اس 22 اولترا همه چیز تغییر کرده است، زیرا نقش گلکسی نوت، نام و همه چیز را بر عهده می گیرد. اکنون گزارش‌های متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد نام Note را به کار می‌گیرد و همچنین طراحی بسیار زیبای نوت را به خود می‌گیرد و به پرچم‌دار پیشرو غیر تاشو سامسونگ برای سال 2022 تبدیل می‌شود.

با توجه به آنچه تاکنون شنیده ایم، به نظر می رسد که سری گلکسی اس 22 از اوایل سال 2021 قدرتمندتر از گوشی های اس 21 خواهد بود، با برخی ارتقاء دوربین و همچنین برآمدگی در قطعات داخلی.

در همان زمان، شایعه شده است که سامسونگ قیمت گوشی‌های گلکسی اس 22 را در همان سطح گوشی‌های گلکسی اس 21 نگه می‌دارد – بنابراین زمانی که به فروش می‌رسند، قیمت آن‌ها باید از حدود 799 دلار / 769 پوند / 1249 دلار استرالیا شروع شود (به احتمال زیاد در ماه فوریه).

به نظر می‌رسد پشتیبانی از قلم S و سایر ویژگی‌های سری نوت، بتواند آن دسته از کاربرانی که به دنبال یک ویژگی جدید هستند را راضی کند.این طور که به نظر می رسد که از نظر طراحی و مشخصات، جالب ترین گوشی در این محدوده خواهد بود – و ممکن است به اندازه کافی خوب باشد که شکاف گلکسی نوت را پر کند.

منبع:techradar