تاریخ انتشار ، قیمت ، اخبار و اطلاعات در دسترس Samsung Galaxy Z Fold 3

آنچه در مورد Samsung Galaxy Z Fold 3 می دانیم

Samsung Galaxy Z Fold 3 در مراسم معرفی Galaxy S21 در 14 ژانویه و همچنین در رویداد Unpacked که از Galaxy A52 5G میان رده در ماه مارس رونمایی شد ، ظاهر نشد ، اما این به این معنی نیست که این گوشی عرضه نمی شودمدتی است که شایعات مربوط به Samsung Galaxy Z Fold 3 را می شنویم ، بنابراین تقریباً به طور قطع در حال توسعه است و به احتمال زیاد گوشی بعدی تاشو درجه یک بعدی سامسونگ خواهد بود.

Fold 3 از Samsung Galaxy Z Fold 2 دنبال می شود ، که به طور رسمی در سپتامبر سال 2020 منتشر شد و در مورد دوام اصلی Galaxy Fold به طور چشمگیری بهبود یافت و دارای صفحه جلوی بسیار بزرگتری بود.

تاشوها روزهای ابتدایی خود را سپری می کنند و آنها هنوز در حال بررسی مسائل مربوط به نمایشگرهای تاشو ، عمر باتری و نرم افزار چند صفحه ای هستند.با توجه به حجیم بودن آنها ، تاشوها در آینده ممکن است باریک تر ، سبک تر و استفاده از آن با یک دست باشد.

سامسونگ می تواند بسیاری از این پیشرفت های کلی را انجام دهد ، اما شایعات مطرح شده چندین نسخه خاص دیگر را که Z Fold 3 می تواند اجرا کند پیشنهاد کرده است – از جمله  قلم S Pen. با توجه به اینکه انتظار Samsung Galaxy Z Flip 3 را نیز داریم ، ویژگی های بیشتر متمرکز بر بهره وری برای Z Fold 3 منطقی است ، به خصوص اینکه می شنویم سامسونگ احتمالاً در سال 2021 گوشی نوت عرضه نخواهد کرد.

در اینجا همه نشت ها و شایعات Samsung Galaxy Z Fold 3 وجود دارد ، همراه با آنچه که می خواهیم از پرچمدار بعدی سامسونگ تاشو ببینیم.

بریم سر اصل مطلب

• چی هست؟ تلفن بزرگ تاشو بعدی سامسونگ

• چه موقع بیرون میاد ؟ شاید 11 آگوست 2021

• چه هزینه ای خواهد داشت؟ انتظار می رود $ 1،999 / پوند 1،799 / پوند / دلار آمریکا 2،999 دلار به بالا باشد

تاریخ انتشار و قیمت Samsung Galaxy Z Fold 3

یک شایعه اخیر تاریخ راه اندازی Galaxy Z Fold 3 را در ماه آگوست قرار داده است ، که منطقی است که خلا it نوت 21 را پر کند. دو نکته مهم به عنوان نامگذاری یک روز خاص رسیده اند: یکی می گوید 3 اوت ، در حالی که دیگری می گوید 11 آگوست.ما همچنین شنیده ایم که اجزای تلفن از اول ژوئن وارد تولید انبوه شده اند ، که پیشنهاد می کند حدود دو تا سه ماه بعد راه اندازی شود ، بنابراین ژوئیه یا آگوست با آن متناسب است. خود گوشی هم اکنون ظاهراً از خطوط تولید خارج شده است.

ما همچنین شنیده ایم که Galaxy Z Fold 3 می تواند One UI 3.5 را اجرا کند – نرم افزاری که بعید به نظر می رسد تا نیمه دوم سال اجرا شود.ما همچنین شاهد یک محصول درز کرده سامسونگ هستیم که تا اواخر آگوست ادامه دارد و هیچ نشانی از گلکسی Z Fold 3 در هیچ جای آن نیست. این ممکن است بدان معنی باشد که ما پیش از اواخر ماه اوت آن را نخواهیم دید .

Z Fold 3 ممکن است حتی تاشو بعدی سامسونگ نباشد ، زیرا با توجه به برنامه های عرضه متناوب ، در ابتدا می توانیم گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Z Flip 3 را مشاهده کنیم. اگرچه تاریخ انتشار اواخر سال 2021 برای آن شایعه است ، هر کس حدس می زند کدام یک از محصولات قابل انعطاف برای اولین بار منتشر شود.

در مورد قیمت ، Samsung Galaxy Z Fold 2 با هزینه ای عظیم $ 1،999 / £ 1،799 / AU $ 2،999 دلار میباشد، بنابراین انتظار قیمت بالا برای Z Fold 3 را داشته باشید ، به خصوص که پیشنهادی برای گران بودن آن وجود دارد.

با این حال ، SamMobile پیشنهاد می کند که Galaxy Z Fold 3 می تواند تا 20٪ ارزان تر از مدل قبلی باشد ، به این معنی که قیمت ممکن است بیشتر از 1600 دلار / 1440 پوند / 2400 دلار آمریکا باشد. ما همچنین از آن زمان در جای دیگر شنیده ایم که قیمت ممکن است کمی کمتر از Z Fold 2 باشد.اخیراً شنیده ایم که قیمت آن می تواند در حدود $ 1،745 / £ 1،255 £ / AU 2330 دلار باشد ، که اگرچه هنوز هم خیلی ارزان تر است. درز اطلاعاتی ادعا می کند که ممکن است در صورت پیش خرید سامسونگ گلکسی واچ 4 نیز به بازار عرضه شود.

شایعات و درزهای Samsung Galaxy Z Fold 3 سامسونگ

طراحی و نمایش

بازاریابی فاش شده نشان داده است که Samsung Galaxy Z Fold 3 ممکن است چگونه باشد ، و آنها سه دوربین را در پشت نشان می دهند و لیست آن را در سایه های سیاه ، نقره ای ، سبز و بژ نشان می دهند – هرچند که نشت اخیر نشان می دهد سایه بژ به ‘کرم’ تغییر نام داده شده است.در مطالب بازاریابی هم به قلم S Pen و هم دوربین زیر نمایش اشاره شده است و منبع این تصاویر علاوه بر این ادعا می کند که Galaxy Z Fold 3 دارای کناره های آلومینیومی مسطح بوده و توسط Gorilla Glass Victus محافظت می شود.

همچنین اکنون تصاویر واضح تری از Samsung Galaxy Z Fold 3 ، از دو منبع مختلف را مشاهده کرده ایم. برخی از این تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید.آنها یک تلفن را در سایه های سیاه ، سرمه ای و صورتی نشان می دهند که دارای یک دوربین لنز سه گانه در پشت ، یک دوربین سوراخ دار در صفحه روی جلد و یک دوربین زیر نمایشگر در جلو است.

در جای دیگر ، ما شنیده ایم که ممکن است دو مدل Samsung Galaxy Z Fold 3 وجود داشته باشد. این منبع چیزی راجع به آنها نمی گوید ، اما ادعا می کند که هر دو از 5G پشتیبانی می کنند. این احتمال وجود دارد که یکی از این Galaxy Z Fold 3 ها از صفحه نمایش بیرونی کوچکتری برخوردار باشد. با فرض 5.4 اینچ ، نسبت به نمایشگر بیرونی Galaxy Z Fold 2 (6.23 اینچ) به طور قابل توجهی کوچکتر خواهد بود ، بنابراین کمی بیش از حد تردید داریم. با این حال ، یک صفحه نمایش کوچکتر می تواند دوباره به مدل ارزان قیمت Lite اشاره کند.

گفته می شود ، از آن زمان منبع دیگری ادعای نمایشگر کوچکتر بیرونی را تکرار کرده و افزود که این امر می تواند جایی برای اسلات S Pen ایجاد کند ، که قابل باور به نظر می رسد.

مدل استاندارد همچنین ممکن است اندکی در اندازه کاهش یابد ، با گزارشی که ادعا می شود صفحه اصلی آن 7.5 اینچ است (از 7.6 اینچ در Z Fold 2 کمتر است) و یک صفحه نمایش 6.2 اینچی دارد.در جای دیگر شنیده ایم که Z Fold 3 ممکن است حدود 13 گرم سبک تر از Z Fold 2 باشد (تقریباً 269 گرم). همچنین شنیده ایم که ممکن است دارای درجه IP باشد – به معنی مقداری مقاومت در برابر آب و گرد و غبار.

Z Fold 3 می تواند با یک قاب بیرونی فوق العاده قوی ، شاید از تیتانیوم یا کربن ساخته شود. این واقعیت که سامسونگ فقط برای ثبت علامت تجاری “Armor Frame” اقدام کرده است ، این احتمال را دارد.با توجه به حق ثبت اختراع (در زیر نشان داده شده است) ، در احتمالات بعیدتر ، سامسونگ در حال کار بر روی یک تاشو و بدون هیچ دکمه برجسته فیزیکی است – ورودی با حرکات و دکمه های خازنی تعبیه شده در پوشش کار می کند. اینکه آیا این فناوری برای Galaxy Z Fold 3 آماده است ، باید منتظر ماند.

دوربین و باتری

یکی از ویژگی هایی که ممکن است سامسونگ Galaxy Z Fold 3 بدست آورد ، یک دوربین در صفحه است ، چیزی که اکنون چندین بار از منابع مختلف شنیده ایم و همچنین می گوید احتمالاً اولین گوشی سامسونگ است که از آن برخوردار است. طبق گزارشات ، یک مقام سامسونگ حتی اکنون همین حرف ها را زده است – اگرچه این ویژگی در صورت پایین آمدن کیفیت صفحه یا صفحه نمایش ، ممکن است این ویژگی را نداشته باشد.یک درز اخیر نشان می دهد که سه دوربین موجود در Z Fold 3 ، به غیر از دوربین تعبیه شده در صفحه ، بسیار شبیه به دوربین های Z Fold 2 خواهند بود.

در واقع ، آن منبع از آن زمان این ادعا را با لیستی از دوربین های کاملاً یکسان با دوربین های موجود در Z Fold 2 دنبال کرده است.این شامل یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی ، یک دوربین فوق العاده عریض 12 مگاپیکسلی و یک تله فوتو 12 مگاپیکسلی است که از زوم اپتیکال 2 برابر ، به علاوه دوربین جلوی 10 مگاپیکسلی بهره می برد. تنها تفاوت ذکر شده یک دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی بر روی صفحه نمایش تاشو است – و این یکی است که ظاهرا در زیر صفحه نمایش است.

همین تعداد مگاپیکسل توسط منبع دیگری نیز ذکر شده است ، اگرچه آنها مشخص نکردند که هر لنز چه هدفی را دنبال می کند.

در مورد باتری ، یک گزارش به یک باتری 4380 میلی آمپر ساعتی کمی کوچکتر اشاره دارد (کمتر از 4500 میلی آمپر ساعت در Z Fold 2).یک باتری برای گوشی که احتمالاً Galaxy Z Fold 3 است نیز اکنون تأیید شده است و حتی با سرعت 4275 میلی آمپر ساعت نیز عرضه می شود. همچنین در اخبار مربوط به باتری ، یک شارژر 25 وات برای این گوشی گواهی شده است که نشان می دهد بالاترین سرعت شارژ شماست.

مشخصات و ویژگی ها

یکی از بزرگترین ویژگی هایی که در مورد آن شنیده ایم پشتیبانی از قلم S Pen است – همان قلم در خانواده Samsung Galaxy Note 20 و Samsung Galaxy Tab S7 Plus – که یک حق ثبت اختراع نشان می دهد در آینده تلفن تاشو سامسونگ ارائه می شود .این سازگاری S Pen توسط خود سامسونگ نیز مورد تمسخر قرار گرفته است و به شدت به این ایده منجر می شود که Galaxy Z Fold 3 با طراحی شرکت همکاری خواهد کرد

گزارش دیگر از این استدلال که ممکن است S Pen به Z Fold 3 بیاید پشتیبانی می کند ، در عین حال برخی تغییرات صفحه نمایش را که ممکن است برای به دست آوردن عملکرد قلم نیاز باشد ، پیشنهاد می کند.اول ، سامسونگ ممکن است برای ثبت بهتر ورودی قلم ، فناوری های صفحه را از رزونانس الکترومغناطیسی (EMR) به محلول الکترواستاتیک فعال (AES) تغییر دهد. و دوم اینکه ممکن است شیشه فوق العاده نازک (UTG) دو برابر ضخامت Z Fold 2 باشد ، از 30 میکرومتر تا 60 میکرومتر.

همچنین شایعه ای وجود دارد که سری Z Fold با سری Note ترکیب شده و یک خط تلفنی متمرکز بر بهره وری ایجاد می کند و در نهایت پرچمداران سالانه سامسونگ را فقط به سری S و خط تاشو Z Fold بسته بندی قلم متراکم می کند. گزارش شده است که یک مقام سامسونگ نیز چنین گفته است و می گوید Z Fold 3 قلم خواهد گرفت در حالی که محدوده Note قطع می شود.

این خبر ناراحت کننده ای برای طرفداران Note خواهد بود – اگرچه Samsung Galaxy S21 Ultra به هر حال با پشتیبانی از قلم برای افرادی که نمی خواهند منتظر یک تاشو باشند ، راه اندازی کرده است.

ما همچنین شنیده ایم که – جای تعجب نیست – Samsung Galaxy Z Fold 3 می تواند حداقل 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد و Android 11 را با One UI 3.5 سامسونگ پوشش دهد ، هر چند یک منبع می گوید که یک مدل 512 گیگابایتی نیز وجود دارد.در ادامه شایعات مشخصات ، یکی از منابع موثق می گوید که گوشی تاشو با یک چیپ ست “کاملاً مخفی” روبرو خواهد شد – که باعث می شود فکر کنیم این Snapdragon 888 یا Exynos 2100 نخواهد بود ، که به هیچ وجه مخفی نیستند. گفته می شود ، از همان زمان همان منبع گفته است که در واقع احتمالاً Snapdragon 888 خواهد داشت.Samsung Galaxy Z Fold 3 می تواند به شما کمک کند تا سلامت خود را نیز کنترل کنید ، زیرا یک حق ثبت اختراع نشان می دهد ممکن است دارای نوار قلب و فشار خون باشد.