تاریخ عرضه و پیش خرید سامسونگ گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21 FE فاش شد

ما چندین ماه گمانه‌زنی‌های دیوانه‌کننده‌ای در مورد آنچه که سامسونگ ممکن است با گوشی‌های Samsung Galaxy S22 و Samsung Galaxy S21 FE طراحی کند، داشته‌ایم، و یک افشای واضح‌تر تاریخ‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توانید این دستگاه‌ها را به صورت واقعی ببینید و برای هر کدام که مورد علاقه شماست، پیش سفارش دهید.

جون پروسر، مشاور مشهور، می‌گوید که گوشی‌های گلکسی اس 22 در 8 فوریه 2022 رونمایی می‌شوند و پیش‌فروش‌ها نیز در همان روز آغاز می‌شود. حمل و نقل و در دسترس بودن عمومی برای 18 فوریه 2022 تعیین شده است.

افشای بزرگ Unpacked

بدون داشتن سابقه بسیار عالی، Prosser هنوز به عنوان یکی از منابع قابل اعتمادتر شناخته شده است  و عرضه ژانویه و فوریه با شایعات قبلی که در مورد این تلفن های هوشمند شنیده بودیم مطابقت دارد. به نظر می رسد FE در نمایشگاه CES 2022 رونمایی خواهد شد که بسیار منطقی است.

اکنون به نظر می رسد که رونمایی با تاخیر گلکسی اس 21 FE باعث شده تا گلکسی اس 22 از اسلات اصلی ژانویه خود به اواخر سال برگردد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این موضوع چگونه بر تقاضا برای سری پرچمداران بعدی سامسونگ تأثیر می گذارد.

چند روز پرمشغله برای Prosser بوده است و همان منبع فقط تصاویر لو رفته از Samsung Galaxy S22 Ultra را منتشر کرده است که گرانترین گوشی در محدوده S22 را از جلو و عقب نشان می دهد. هنگامی که فوریه فرا می رسد، ما باید بتوانیم به طور واقعی این تلفن ها را در دست بگیریم.

تجزیه و تحلیل

همه این صحبت ها در مورد تاخیر در Galaxy S21 FE، و متعاقب آن تغییر زمان عرضه Galaxy S22، ممکن است این تصور را ایجاد کند که برنامه های سامسونگ برای سال 2022 به هم ریخته است.

در حالی که قطعاً شاهد عرضه تعداد زیادی گوشی هوشمند جدید در ابتدای سال 2022 خواهیم بود، از جمله گوشی هایی از قبیل شیائومی و موتورولا، S21 FE و S22 هنوز زمان زیادی برای جلب توجه و تثبیت خواهند داشت.

بعید است که وان پلاس 10 زودتر از ماه مارس پوشش خود را از دست بدهد، در حالی که برای دیدن آیفون 14 و گوگل پیکسل 7 به ترتیب تا سپتامبر و اکتبر باید منتظر بمانیم (با فرض اینکه این دستگاه ها با برنامه های عرضه قبلی خود مطابقت داشته باشند).

فراموش نکنیم که سامسونگ یک رویداد رونمایی دیگر در ماه آگوست دارد، جایی که امسال شاهد عرضه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 بودیم. فاصله شش ماهه از فوریه تا آگوست کاملاً خوب است – و در واقع با کاری که سامسونگ به طور سنتی با سری گلکسی اس خود انجام می داد، قبل از رونمایی در ژانویه از گلکسی S21 مطابقت دارد.