تاریخ های عرضه مجدد PS5

تاریخ های عرضه مجدد PS5 بعدی توسط ردیاب توییتر Matt Swider در Best Buy ، Walmart و GameStop پیگیری می شود. دیروز 9 ژوئن ، یک بسته کنسول سونی در Newegg مشاهده شده است و همچنین 8 ژوئنAntonline( آنتولاین ) یک بسته PS5 Digital داشته است.

عامل اعتماد: مت از طریق توییت های خود و گزارش انحصاری اخبار مربوط به منابع مجدد ، به بیش از 39200 نفر کمک کرده است تا یک کنسول نسل بعدی پیدا کنندو او هنگامی که PS5 موجود است برای شما هشدار می فرستد البته اگر حساب توییتر او را دنبال کنید و اعلان ها را روشن کنید.

از کاربران توییتر خرید نکنید – که همه کلاهبرداری است – فقط از فروشگاه های ایالات متحده خرید کنید. هیچ شخصی قانونی کنسولی را فقط 550 دلار نمی فروشد.

زمان آن رسیده است که PS5 مجدداً عرضه شود – ما منتظر یک تولید بزرگ از GameStop ، Best Buy و Walmart هستیم.Newegg به عنوان بخشی از Newegg Shuffle 9 ژوئن یک بسته PS5 داشت.در حالی که GameStop چهارشنبه اقدام به ساخت مجدد کالا کرده است (اما هنوز دیده نشده) ، بنابراین ممکن است در اواخر این هفته باشدو Best Buy و Walmart اغلب پنجشنبه ها انجام می شوند.

در اینجا نمونه ای از هشدار ذخیره مجدد Walmart PS5 است که دریافت می کنید. نزدیک به 40000 نفر از این هشدارهای توییتر کنسول Sony یا Microsoft دریافت کرده اند. این ممکن است بهترین فرصت شما برای خرید کنسول نسل بعدی سونی در سال 2021 باشد.

اخبار بازیابی PS5 برای 9 ژوئن: 

Newegg دارای بسته PS5 با Destruction All-Stars و MLB The Show به عنوان بخشی از بسته بودNewegg همچنین امروز یک ذخیره سازی گسترده GPU RTX دارد.GameStop از چهار چهارشنبه گذشته سه بار بازپرداخت PS5 داشته است – هفته گذشته تعداد کمی از خرده فروشان در ایالات متحده کنسول سونی را در دسترس داشتند. امروز شاهد عرضه مجدد GameStop نبودیم ، اما ممکن است این هفته نیز اتفاق بیفتد. Antonline امروز مجدداً یک نسخه مختصر PS5 Digital داشت  زمان خرید مجدد Best Buy نیز در سال 2021 بسیار پراکنده بوده است. Walmart به طور مداوم در روزهای پنجشنبه مجدداً ذخیره سازی کرده استاگرچه همیشه هشدار می دهیم که این برنامه هر پنجشنبه نیست. بیشتر ساعت 3 بعدازظهر EDT بوده است باز هم ، به دلیل عرضه انحصاری Ratchet و Clank PS5 ، انتظار دارید که سونی دایرکت از کنسول PlayStation 5 مجدداً استفاده کند.سایر خرده فروشانی که توسط Matt Swider ردیابی می شوند عبارتند از Amazon Costco ، Sam’s Club و Newegg و همچنین Target که تعداد موجودی کمی دارد.

تاریخ بارگیری مجدد GameStop:

GameStop در سال 2021 سازگارترین فرصت را با فرصت های ذخیره سازی مجدد PS5 داشته است و بسته های نرم افزاری را ارائه می دهد که هزینه آنها می تواند به $ 729 دلار برسد ، که البته باعث ترس بیشتر فروشندگان می شود.تاریخ GameStop PS5 می تواند در این هفته باشد زیرا GameStop سه چهارشنبه متوالی PS5 را در ماه مه دوباره ذخیره کرده است. زمان بازیابی GameStop تقریباً همیشه در ساعت 2 بعد از ظهر EDT است ، اگرچه مت سوئیدر معمولاً حداقل 90 دقیقه زودتر از موعد اخطار می گیرد.  در اینجا مثالی از هشدار آخرین ذخیره سازی PS5 از GameStop آورده شده است:

تاریخ بارگیری مجدد Best Buy

Best Buy یکی از معدود خرده فروشان آمریکایی است که در ماه ژوئن مجدداً PS5 تولید کرده است. با توجه به منابع ما که موجودی در حال نصب را به ما نشان دادند ، می تواند کنسول های بیشتری را برای این هفته جمع کندBest Buy فقط سفارشات PS5 را بصورت آنلاین انجام می دهد ، هرچند که از شما می خواهد کنسول را در فروشگاه ها چند روز بعد تحویل بگیرید(معمولاً 3 تا 5 روز طول می کشد)این خبر خوبی است زیرا فروشندگان نمی توانند تعداد زیادی کنسول سفارش دهند ، بنابراین شما در گرفتن PS5 از Best Buy نسبت به برخی دیگر از فروشگاه ها نتیجه بهتری دارید. در اینجا آخرین هشدار مجدد خرید Best Buy است که هفته گذشته ارسال شد.

تاریخ بارگیری مجدد Walmart:

تاریخ و زمان بارگیری مجدد Walmart PS5 10 ژوئن در ساعت 3 بعد از ظهر است. بزرگترین خرده فروش در ایالات متحده به طور مداوم موجودی کنسول جدید خود را در این زمان راه اندازی کرده است ، اگرچه در واقع در وب سایت Walmart چند دقیقه بعد از آن زمان رسمی می شود.

در اینجا آخرین هشدار مجدد خرید Walmart است

تاریخ بارگیری مجدد target :

منابع  نشان می دهند که فروشگاه های مهم Target در ایالات متحده کنسول کافی در دست ندارند (اگر امروز این اتفاق بیفتد ، کمترین افت Target PS5 در سال 2021 خواهد بود ، فروشگاه های بزرگ فقط سه کنسول در اتاق پشتی خود دارند )ذخایر Target همیشه در روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه حدود ساعت 7:40 صبح EDT بوده است.چهارشنبه و پنجشنبه بعدی در تقویم 16 ژوئن و 17 ژوئن است و از آنجا که آخرین باند Target PS5 در روز پنجشنبه 27 مه حدود ساعت 7:40 صبح EDT بود هفته آینده احساس می شود که زمان کافی برای تهیه بیشتر کنسول های PS5 وجود خواهد داشت.

در اینجا  آخرین هشدار مجدد خرید targetامده است.

تاریخ تولید مجدد Sony Direct PS5:

آخرین تاریخ عرضه مجدد Sony Direct PS5 در تاریخ 20 مه است و در حالی که هیچ کسی منابعی در این فروشگاه رسمی PlayStation ندارد ، هشدارهای مربوط به توئیتر مجدداً به افراد کمک می کند تا به “صف مجازی” سونی وارد شوند تا به طور تصادفی انتخاب شوند و کنسول را خریداری کنند (ظرف 10 دقیقه).

 در اینجا مثالی از ذخیره مجدد Sony Direct PS5 از 20 مه آورده شده است

تاریخ تولید مجدد آمازون:

 آمازون با زمان بارگیری مجدد خود به جلو و عقب می چرخد: صبح ها (حدود ساعت 10 صبح EDT) و نیمه شب (همیشه حدود ساعت 3 صبح EDT). معاملات روز اول آمازون در 21 ژوئن و 22 ژوئن اتفاق می افتد.ما همچنین می دانیم که آمازون 15 تا 54 روز بین تولید مجدد صبر کرده است بنابراین هیچ خبری از زمان عرضه مجدد PS5 در Amazon.com نیست.

در اینجا مثالی از هشدار مجدد خرید امازون امده  است.

منبع: techradar

admin
خرداد ۲۰, ۱۴۰۰