ترکیب شگفت انگیز ps5 و gaming pc

این دسکتاپ شگفت انگیز PS5 و کامپیوتر بازی را در یک سیستم ترکیب می کند

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا شما یک PC میخواهید یا یک کنسول بازی ؟

خوب ، شما نیازی به انتخاب ندارید. افراد حاضر در Modding Cafe یک سیستم بازی Franken ایجاد کرده اند که ترکیبی از یک رایانه عالی بازی دسکتاپ در کنار آخرین کنسول بازی PlayStation 5 سونی است و باعث می شود جمع و جور باشد و جابجایی بین آنها آسان است.

Modding Cafe’s desktop tower در یک مادربرد ITX خنک شده مجهز به پردازنده Core i9-11900K اینتل و کارت گرافیک Asus ‘ROG Strix RTX 3080 برای تجربه عالی رایانه شخصی بازی است. در قسمت PlayStation ، شما همچنین یک کنسول خنک شده دارید که می تواند هنگام کنترل واحد در داخل برج دسک تاپ ، درجه حرارت را کنترل کندنورپردازی RGB مخصوص بازی ، پانل های شیشه ای معتدل و طراحی قاب محفظه ای کار مد را کامل می کند.

از همه مهمتر ، این تنظیمات مدرن بازی دوگانه با برخی از مدیریت حرارتی جدی همراه است. این امر به ویژه در هنگام اجرای یک رایانه برتر و پر مصرف در کنار یک کنسول مدرن و قدرتمند بسیار مهم است. علاوه بر دریچه ها و تنظیمات خنک کننده آب ، Modding Cafe این رایانه را به تعدادی فن ، بلوک خنک کننده و رادیاتور مجهز کرده است تا به کنترل دما کمک کند.پس از اتمام ، این برج بلندتر از برج های بازی متوسط ​​ظاهر می شود ، اما شما قطعاً از قابلیت استفاده در بازی های پلی استیشن یا بازی های رایانه ای سود می برید.و با پشتیبانی از HDMI 2.1 ، هنگام بازی در هر دو سیستم قادر خواهید بود عملکرد مانیتور بازی بدون لکنت و بدون تاخیر را در مانیتورهای سازگار دریافت کنید.بالای کیس دو دکمه وجود دارد – یکی قدرت در قسمت رایانه ، که برای بازی ، ایجاد محتوا و بهره وری عالی است و قدرت دوم در کنسول PlayStation 5.

اگرچه کار Modding Cafe آخرین فن آوری ها را در خود جای داده است – گرافیک Radeon AMD در سمت PlayStation در کنار جدیدترین و قدرتمندترین سیلیکون موجود در سمت دسکتاپ – اولین بار نیست که یک برج دسک تاپ بازی PC و بازی کنسول را در یک بسته قرار می دهد.

نمونه های اولیه چنین جادوگری شامل تولید کننده بوتیک بازی Origin PC’s Big O است.Origin PC قبلاً PlayStation 4 را با راه اندازی رایانه های شخصی خود ترکیب کرده بود و این شرکت در حال به روزرسانی Big O برای کار با کنسول های مدرن تر است. وقتی این طرح به بازار عرضه می شود ، به رقابت رایانه ای Modding Cafe’s PC خواهد پرداخت.

منبع: digitaltrends