دوربین آیفون 13 پرو

دوربین فوق العاده وسیع آیفون 13 پرو می تواند دو مورد به روزرسانی بزرگ داشته باشد

در حالی که انتظار تغییر عمده ای در مشخصات دوربین در محدوده آیفون 13 در مقایسه با آیفون 12 نداریم ، اما در مورد تعدادی از اصلاحات احتمالی چیزهایی شنیده ایم و به نظر می رسد لنز فوق عریض می تواند حداقل در دو مورد بهبود داشته باشد.

این به گفته Ming-Chi Kuo (تحلیلگر با سابقه فوق العاده در مورد اطلاعات اپل) ، که در یک یادداشت تحقیقاتی که توسط 9to5Mac مشاهده شده ادعا می کند که دوربین فوق عریض در iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max شامل فوکوس خودکار است.

ممکن است تصور کنید که لنزهای بسیار عریض در محدوده آیفون 12 از قبل فوکوس خودکار دارند ، اما در واقع از فوکوس ثابت استفاده می کند ، به این معنی که نمی توانید روی یک شی خاص تمرکز کنید.

عناصر اضافی

کوو علاوه بر این ادعا می کند که آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس دارای یک لنز فوق العاده پهن شش عنصر خواهند بود ، در حالی که از پنج عنصر در محدوده آیفون 12 استفاده شده است. این تغییری است که می تواند به تصاویر با کیفیت بهتر منجر شود.در حالی که کو ادعا می کند که فقط مدل های آیفون 13 پرو از این نسخه به روز استفاده می کنند ، وی اضافه می کند که هر چهار مدل آیفون 14 از این پیشرفت ها برخوردار هستند. بنابراین اگر نمی خواهید هزینه زیادی را برای یک مدل Pro خرج کنید ، ممکن است لازم باشد تا سال 2022 صبر کنید.

شایان ذکر است که اینها ادعاهای جدیدی نیستند. کوو ماه ها پیش همین حرف را زده بود ، اما در آن زمان شایعات مربوط به آیفون 13 روزهای ابتدایی بود و هر ادعایی باید درست صورت می گرفت ، زیرا ممکن بود در طول توسعه همه چیز تغییر کند.

اینکه او در کنار این ادعاها ایستاده است ، به احتمال زیاد اینها صحت دارد.ما باید در ماه سپتامبر به این موضوع پی ببریم ، همان زمانی که انتظار داریم اپل از آیفون 13 رونمایی کند. در ضمن ، برای همه اخبار و اطلاعات سایت ما را دنبال کنید.

منبع: techradar