رندر Samsung Galaxy S21 FE گوشی را از هر زاویه به نمایش می گذارد

رندر جدیدی از گلکسی S21 FE سامسونگ به اشتراک گذاشنه شده که طراحی ظاهری آن را به صورت ۳۶۰ درجه و در تمام زوایای ممکن نشان می‌دهد.

اوان بلاس ، خواننده مشهور این رندر را با توئیتر منتشر کرد و برخلاف بیشتر مطالبی که وی منتشر می کند ، این مدل یک مدل سه بعدی چرخشی را نشان می دهد تا از هر زاویه دیدی از شکل ظاهری سامسونگ S21 FE داشته باشد.

طراحی بالقوه با آنچه قبلاً دیده ایم مطابقت دارد . در گزارش‌های قبلی و رندر ارائه شده، این دستگاه از طراحی مشابه «گلکسی S21» برخوردار است اگرچه برجستگی دوربین عقب S21 FE به جای اینکه یک واحد جداگانه باشد ، در قاب پشتی ادغام شده است.

نشت جدید مطمئناً مفید است ، زیرا یک رندر چرخشی به ما اجازه می دهد طراحی فرض شده را از همه زوایا ببینیم – که به عنوان مثال نشان می دهد با فرض دقیق بودن رندر ، میزان ناهمواری دوربین در S21 FE بسیار کم است.

سامسونگ S21 FE ، به زودی راه اندازی می شود؟

 Samsung Galaxy S20 FE سال گذشته در اکتبر 2020 عرضه شد ، اما ما شنیده ایم که S21 FE امسال زودتر عرضه می شود – شاید برای پر کردن شکاف Samsung Galaxy Note 21 ، که شایعات حاکی از لغو آن است.

با توجه به اینکه گوشی‌های سری نوت سامسونگ به طور معمول در ماه اگوست از راه می‌رسند، انتظار می‌رود سامسونگ در همین بازه زمانی گلکسی S21 FE را معرفی کند. رویداد آنپکد سامسونگ در تاریخ 11 اگوست برگزار خواهد شد که گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ در آن معرفی خواهند شد و انتظار می‌رود این گوشی نیز در این رویداد حضور داشته باشد.

با وجود بسیاری از دستگاه ها ، سامسونگ می تواند عرضه S21 FE را به تاریخ دیگری موکول کند ، شایعه دیگری حاکی از این است که کمبود چیپست این شرکت را مجبور کرده است تا عرضه خود را به اواخر سال 2021 برگرداند. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی در این رویداد آنپکد رخ می دهد و آیا سامسونگ این کار را با پرچمدار ارزان تر F21 FE تا پایان سال دنبال می کند یا خیر.

منبع : techradar