رونمایی ای‌دیتا از ماژول رم SPECTRIX D50 DDR4 RGB با گواهی ROG

شرکت ADATA ماژول رم جدیدی به نام SPECTRIX D50 را از برند XPG معرفی کرده که به‌طور خاص برای مادربردهای ROG بهینه‌سازی شده تا بهترین عملکرد و توان گیمینگ را داشته باشد. این ماژول برای اورکلاک آسان از Intel® XMP پشتیبانی می‌کند و طراحی RGB دارد. برند XPG از ماژول حافظه جدیدی به نام SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED DDR4 RGB رونمایی کرده است که برای مادربردهای ROG طراحی شده است.

این ماژول آزمون‌های سخت اورکلاک و سازگاری با ROG را پشت سر گذاشته تا ADATA به اطمینان برسد که بهترین عملکرد را با مادربردهای ROG Intel® DDR4 دارد.

کاربران سیستم‌های ROG می‌توانند از حداکثر سرعت ۳۶۰۰ مگاهرتز و افزایش سرعت کلاک ۵ درصدی برخوردار شوند SPECTRIX D50. با مادربردهایی سازگار است که از اورکلاک با Intel® XMP 2.0 پشتیبانی می‌کنند.

نورپردازی ماژول حافظه SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED DDR4 RGB از طریق اپلیکیشن ROG AURA SYNC قابل کنترل است. ماژول حافظه جدید XPG برای دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و اعتمادپذیری از تراشه‌های باکیفیت ساخته شده است. شرکت ADATA کیفیت مادام‌العمر این ماژول را تضمین می‌کند و آن را با کانال دوگانه شامل دو تراشه ۸ گیگابایتی به بازار می‌فرستد.

admin
شهریور ۲۹, ۱۴۰۰