ساعت هوشمند فیس بوک عجیب و غریب به نظر می رسد

ساعت هوشمند فیس بوک ساعتی با صفحه نمایش جداشدنی میباشد.

ساعت هوشمند فیس بوک

ما چند سالی است که از شایعات  و پتنت های ثبت شده در مورد ساعت هوشمند فیس بوک می شنویم. این شرکت اخیراً نام خود را به Meta تغییر داده است، اما بسیاری هنوز آن را فیس بوک می نامند.

حق اختراعی که اخیراً توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی منتشر شده است و توسط GizChina مشاهده شده است، ساعتی را با صفحه نمایش جداشدنی نشان می دهد که یک دوربین در آن نصب شده است.

ایده این است که بتوانید در زوایای مختلف عکس بگیرید.

ظاهراً دستگاه در مجموع دارای سه دوربین است (بله، یک ساعت هوشمند… با سه دوربین!) که یکی از آنها را می توان به طور کامل حذف کرد تا به عنوان یک دوربین اکشن گوپرو عمل کند.

البته، مانند همه اختراعات، باید تصریح کنیم: فقط به این دلیل که یک برند در حال ثبت اختراع یک طرح یا ویژگی خاص است، به این معنی نیست که محصول به دست آمده به آن کاملا شباهت خواهد داشت.

ساعت نشان داده شده در حق ثبت اختراع کاملاً دلخراش به نظر می رسد، به خصوص وقتی که وضعیت کهنه ساعت های هوشمند امروزی را در نظر بگیرید. تقریباً همه این دستگاه‌ها یکسان به نظر می‌رسند، با ظاهری یکسان، اندازه و ویژگی‌های مشابه.

ما از زمان نوبیا آلفا ، هیچ ساعت جدیدی ندیده‌ایم.به همین دلیل است که ما می خواهیم ساعت هوشمند فیس بوک عجیب باشد: ما چیز جدیدی می خواهیم. حتی اگر دستگاه بی‌مصرف باشد، باز هم امتحان کردن آن بسیار جالب‌تر از دستگاه Wear OS عمومی یا ساعت اپل است.

Nubia Alpha فوق‌الذکر به عنوان یک ساعت هوشمند شگفت‌انگیز نبود – در واقع، از جهاتی مزخرف بود – اما هنوز برای طرفداران فناوری و علاقه‌مندان به گجت‌ها بسیار جالب‌تر از نیمی از چیزهای دیگر در بازار بود.

آلفا نه تنها یک بند داشت که به معنای واقعی کلمه دور مچ شما خم می شد، بلکه دوربینی داشت که می توانست تصاویر را به گوشی شما ارسال کند. آیا دوربین یک ویژگی عجیب و غریب برای ساعت به نظر می رسد؟ به یاد داشته باشید، گفته می شود ساعت هوشمند فیس بوک دارای سه دوربین است.

سه دوربین احمقانه به نظر می رسد، اما به نظر سرگرم کننده نیز می رسد، دقیقاً همان چیزی است که ما امیدواریم ساعت فیس بوک مانند آن باشد.

ما هیچ سرنخی مبنی بر اینکه چه زمانی این دستگاه شایعه شده می تواند رسمی شود نداریم – برخی گزارش ها به “2022” اشاره می کنند، اما باید منتظر ماند…

نظر شما راجع به این ساعت عجیب و غریب چیست؟

منبع :techradar