سامسونگ Galaxy S22 Ultra می تواند یک ارتقاء خسته کننده باشد

«بدون تغییر در زوم»

سامسونگ گلکسی S21 Ultra یکی از بهترین و هیجان انگیزترین گوشی های موجود است ، مخصوصاً برای طرفداران عکاسی ، اما اگر امیدوار بودید که ازطریق Samsung Galaxy S22 Ultra عکاسی را افزایش دهید ، ممکن است شانس نداشته باشید .

به گفته GalaxyClub ، سامسونگ Galaxy S22 Ultra احتمالاً سخت افزار دوربین مشابه Galaxy S21 Ultra دارد. ظاهراً بار دیگر یک لنز 10 مگاپیکسلی پریسکوپ با زوم اپتیکال 10 برابر و یک دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی ارائه شده است.

در حالی که جانیار-یارجان  اطلاعاتی در مورد سایر لنزها ندارد ، گزارشات اخیر نشان می دهد که این لنزها نیز تغییر نمی کنند ، زیرا سنسور اصلی 108 مگاپیکسل و 12 مگاپیکسل فوق عریض برنامه ریزی شده است.با این وجود ، برخی اختلاف نظرها وجود دارد ، در حالی که چند نشت قبلی به دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی اشاره داشت و برخی منابع می گویند که زوم 12 مگاپیکسلی است.

جایی که ممکن است شاهد پیشرفت های بزرگتری در سامسونگ گلکسی S22 و سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس باشیم ، در حالی که GalaxyClub منابع دیگر را منعکس می کند و می گوید این تلفن ها ممکن است دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی باشند (در محدوده گلکسی S21 سامسونگ از 12 مگاپیکسل).

اگرچه دوربین های فوق عریض و سلفی در این تلفن ها هیچ تفاوتی ندارند ، اما این منبع می گوید که به ترتیب 12MP و 10MP هستند ، زیرا در محدوده S21 هستند.به نظر می رسد اکثر منابع در حال حاضر بر روی این مشخصات توافق دارند ، به جز تعداد مگاپیکسل دوربین های زوم در Galaxy S22 Ultra ، که می تواند 10 یا 12 مگاپیکسل باشد.

تجزیه و تحلیل: هیجان انگیزترین ویژگی شایعه سامسونگ Galaxy S22 Ultra

مسلماً هیجان انگیزترین چیزی که تا به حال در مورد سامسونگ گلکسی S22 Ultra شنیده ایم این است که می تواند زوم اپتیکال مداوم را ارائه دهد ، به این معنی که شما قادر خواهید بود از 1 برابر تا حداکثر طول بزرگنمایی نوری ، به صورت اپتیکال زوم کنید( احتمالا 10 برابر)

در اکثر گوشی ها شما فقط قادر به بزرگنمایی اپتیکال در یک فاصله هستید ، بقیه دیجیتال یا زوم ترکیبی هستند ، بنابراین این باعث می شود دوربین زوم بسیار متنوع تر باشد.با این حال ، با توجه به اینکه شایعات متعددی در حال حاضر نشان می دهد که سامسونگ Galaxy S22 Ultra دارای دو دوربین بزرگنمایی است (احتمالاً یک دوربین 3x و یک 10x) ، ما بعید می دانیم که این احتمال زیاد باشد.

اگر تلفن بتواند به طور مداوم زوم اپتیکال داشته باشد ، احتمالاً نیازی به دو لنز بزرگنمایی متفاوت نخواهد داشت ، زیرا کل دو لنز به این صورت است که شما می توانید به صورت اپتیکال روی سه برابر و 10 برابر زوم کنید ، در حالی که یک زوم مداوم به شما امکان می دهد در هر مرحله حرکت کنید.

اگرچه ما تصور می کنیم که ممکن است هر دو لنز دارای زوم اپتیکال مستمر بوده و فقط سطوح مختلف زوم را پوشش دهند و در حالی که از نظر فنی هیچ منبعی نگفته است که ما این ویژگی را نخواهیم دید ، بسیاری از آن به عنوان چیزی که در راه است نیز یاد نکرده اند ، بنابراین در این مرحله ما مطمئن نیستیم که آن را خواهیم دید.

همراه با دیگر دوربین های گلکسی S22 Ultra که احتمالاً شبیه به مدل فعلی هستند ، ممکن است ارتقاء کمی خسته کننده  و حوصله سربر باشد مخصوصا برای طرفداران عکاسی

منبع : techradar

admin
مرداد ۲۹, ۱۴۰۰