سریعترین فلش USB در جهان

جدیدترین فلش مموری کینگستون دارای قابلیت اتصال USB-C و رکورد شکنی است.

سریع ترین فلش در جهان

Kingston اعلام کرد که فلش مموری USB-C جدید با کارایی بالا DataTraveler Max در حال حاضر در دسترس است.

DataTraveler Max (DT Max) یکی از سریعترین درایوهای USB موجود در بازار با سرعت خواندن تا 1000 مگابیت بر ثانیه و سرعت نوشتن تا 900 مگابیت بر ثانیه است.

به گفته Kingston ، این شرکت DT Max را با در نظر گرفتن قابلیت حمل و راحتی طراحی کرده است. با این حال ، درایو فلش دارای یک قاب منحنی منحصر به فرد است که از اتصال USB-C آن در صورت عدم استفاده محافظت می کند و به راحتی در یک حرکت جابجا می شود.

Carissa Blegen ، مدیر محصول فلش در Kingston ، در یک بیانیه مطبوعاتی جزئیات بیشتری در مورد DT Max ارائه داد و گفت:”DT Max سرعتهای پیشرو در صنعت و فضای ذخیره سازی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا بتوانند خواسته های محتوای امروز را ایجاد کرده و با آنها مطابقت داشته باشند. ما عملکرد بی نظیری را ارائه می دهیم که مشتریان ما می دانند و انتظار دارند ، و با این راه اندازی مفتخریم که نوار جدیدی را برای درایوهای فلش USB-C قرار داده ایم. “

Kingston DataTraveler Max

درایو فلش DT Max کینگستون دارای جدیدترین استاندارد USB 3.2 Gen 2 Standard است که عملکرد رکورد شکنی را در مورد سرعت خواندن و نوشتن ارائه می دهد.

علاوه بر یک درپوش کشویی راحت با یک دست ، دستگاه همچنین دارای نشانگر وضعیت LED است که هنگام خواندن یا نوشتن داده ها به شما کمک میکند و همچنین دارای یک حلقه جا کلیدی کاربردی است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی ان را به کیف لپ تاپ متصل کنید.

DT Max ، سازگار با Windows ، macOS ، Linux و Chrome OS ، در سه ظرفیت ذخیره سازی موجود است و کاربران علاقه مند می توانند جدیدترین فلش مموری Kingston را با 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت یا 1 ترابایت حافظه ذخیره کنند. این دستگاه همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با پنج سال ضمانت و پشتیبانی فنی رایگان ارسال می شود.

حتی اگر از یک سرویس ذخیره سازی ابری برای ذخیره آنلاین فایل های خود استفاده می کنید ، داشتن یک نسخه اصلی از مهمترین داده های خود که می توانید با خود به همراه داشته باشید می تواند به شما در کارکردن در هر کجا کمک کند.

منبع: techradar

admin
شهریور ۱۰, ۱۴۰۰