سریع ترین SSD جهان به تازگی راه اندازی شده است اما به طرز عجیبی گران است

OWC Accelsior 8M2 دارای سرعت 26 گیگابایت در ثانیه است.

سریع ترین SSD جهان به تازگی راه اندازی شده است

شرکت سخت‌افزاری Other World Computing که بیشتر با نام OWC شناخته می‌شود، از راه‌اندازی سریع‌ترین و بالاترین ظرفیت PCIe SSD در جهان خبر داد.

OWC Accelsior 8M2 با کامپیوترهای ویندوز و لینوکس و همچنین با مک پرو اپل سازگار است و درایو جدید از کل پهنای باند جدیدترین فناوری PCI برای ارائه سرعت فوق العاده سریع تا 26 گیگابایت بر ثانیه استفاده می کند. هر یک از هشت اسلات SSD NVMe M.2 در OWC Accelsior 8M2 می‌توانند در خطوط x4 کامل خود کار کنند و درایو را می‌توان تا 64 ترابایت فضای ذخیره‌سازی تجهیز کرد.

به عنوان یک راه حل ذخیره سازی مبتنی بر NVMe با کارایی بالا، جدیدترین درایو OWC توان عملیاتی داده با تأخیر پایین ثابت مورد نیاز در برنامه های محاسباتی لبه مورد استفاده در اتوماسیون صنعتی، اکوسیستم های شهر هوشمند را ارائه می دهد.

این شرکت همچنین اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که OWC Accelsior 8M2 با حداکثر سرعت در مدت زمان طولانی کار می کند، به همین دلیل است که یک فن خنک کننده در محافظ حرارتی آلومینیومی وجود دارد.

لری اوکانر، مدیرعامل و بنیانگذار OWC، در بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که چگونه جدیدترین درایو این شرکت، فناوری را به محدودیت‌ها سوق می‌دهد و گفت:

“ما همیشه در تلاش هستیم تا فناوری را به حداکثر برسانیم، و با OWC Accelsior 8M2، می‌توان آن را در یک جمله قطعی خلاصه کرد. این SSD سریع‌ترین و با بالاترین ظرفیت PCIe SSD در کهکشان است.”

OWC Accelsior 8M2

OWC همچنین SoftRAID XT را با درایو جدید خود گنجانده است و کاربران می توانند از بین چندین گزینه RAID انتخاب کنند تا سطح RAID را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازهای آنها یا پروژه آنها مطابقت دارد.

در حالی که OWC Accelsior 8M2 می‌تواند انبوهی از داده‌ها را ذخیره کند، نگه داشتن پشتیبان و محافظت از این داده‌ها نیز بسیار مهم است. به همین دلیل، OWC با Acronis شریک شده است تا به مشتریان خود یک سال کامل پشتیبان گیری ابری و محافظت از نرم افزار آنتی ویروس بدهد.

Acronis Cyber Protect Home Office با پشتیبان گیری بصری و فناوری ضد بدافزار تقویت شده با هوش مصنوعی از کاربران در برابر تهدیدات داده های امروزی محافظت می کند.

OWC Accelsior 8M2 اکنون در چندین پیکربندی از جمله گزینه 0TB با قیمت 799 دلار (588 پوند) در دسترس است که مشتریان درایوهای خود را اضافه می کنند. این دستگاه همچنین با 2 ترابایت، 4 ترابایت، 8 ترابایت، 16 ترابایت، 32 ترابایت و 64 ترابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 1299 دلار (958 پوند) قابل خریداری است.

در حالی که OWC Accelsior 8M2 مطمئناً یک پیشنهاد گران قیمت برای مصرف‌کننده معمولی است، این دستگاه برای متخصصان خلاق و سازمان‌های بزرگی طراحی شده است که به حجم زیادی از فضای ذخیره‌سازی در کمترین شکل ممکن نیاز دارند.