سقف قیمتی جدید اتریم، سولانا و پولکادات

سقف قیمتی جدید اتریم، سولانا و پولکادات

با رسیدن حجم بازار ارزهای دیجیتال به ۲/۹ تریلیون دلار، سه ررمز ارز سولانا (SOL)، اتریوم (ETH)، و پولکادات (DOT) سطح قیمتی جدیدی ثبت کردند .

براساس داده‌های پلتفرم کوین‌گکو، اتریوم به‌عنوان دومین ارز دیجیتال برتر جهان و پادشاع بلامنازع شبکه‌ی بلاک‌چین قراردادهای هوشمند، به رکورد قیمتی جدید ۴۶۷۴ دلار دست یافت. این میزان نسبت به رکورد قبلی این ارز دیجیتال در روز سه‌شنبه، حدود هفت دلار بیشتر است، اما از در قاب زمانی هفتگی، رشد کلی این رمز ارز ۱۲ درصد بوده است.

سرعت رشد سولانا حتی بیشتر بوده و حالا با ثبت قیمتی در حدود ۲۳۷ دلار، ارز این رمز ارز اوج تاریخی جدیدی به‌دست آورده است. سولانا در هفت روز گذشته رشد پایدار و خوبی را تجربه کرده است. رکورد قبلی ارزش این ارز دیجیتال ۲۱۹ دلار بود که فقط در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۱ درصد رشد کرده است. رشد هفتگی این رمز ارز نیز بیش از ۱۸ درصد است.

ارزش بازار سولانا نزدیک به استیبل‌کوین تت است تا به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شود. روز گذشته نیز سولانا موفق شد با عبور از کاردانو، جایگاه پنجم لیست را به خود اختصاص دهد. 

پولکادات نیز روز دوشنبه سطح ۵۰ دلار را شکست و حال قیمت هر واحد آن برای اولین‌بار به کمی پایین‌تر از ۵۵ دلار رسیده است. رمز ارز بومی این شبکه‌ی بلاکچین، در هفته‌ی گذشته حدود ۲۰ درصد رشد کرده است.

ارزش هر واحد بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰/۳ درصد کاهش یافته است و قیمت فعلی آن ۶۳۲۰۲ دلار است. ، پادشاه ارزهای دیجیتال در ماه گذشته، سطح قیمتی جدید ۶۷۲۷۷ دلار را ثبت کرد.