تجربه و محتوای غنی وب سایت جانیار و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‌بخشد. برای اطمینان بیشتر شما می‌توانید در صفحه اصلی وب سایت جانیار با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

زمان پاسخگویی پشتیبانی:

شنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 19

پنحشنبه ها 10 صبح تا 14

جانیار با ارسال پیامک‏، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند.

تلفن تماس پشتیبانی:

02128422994

بله. مشتریان محترم ‏هم به صورت انلاین و هم تلفنی میتوانند سفارشات خود را ثبت کنند.
شماره تلفن خرید تلفنی: 02128422994

بله.  خرید و تحویل سفارش هم از طریق سایت هم به صورت حضوری امکان ‌پذیر می باشد.

کارشناسان بخش تولید محتوای جانیار تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود  باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره  نیز میتوانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.
02128422994

به خاطر این که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده است، تماس بگیرید.

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.)

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.)

علاقه مندی ها 0
مقایسه