ممکن است شاهد عرضه نهایی AirPods 3 اپل در 18 اکتبر باشیم

ایرپاد3

ما مدت زیادی است که منتظر Apple AirPods 3 هستیم ، اما به نظر می رسد که در نهایت می توانیم آنها را در دوشنبه 18 اکتبر ببینیم. این زمانی است که اپل رویدادی را برای برنامه نویسی MacBook Pro برنامه ریزی کرده است.

ستاره‌های این رویداد بزرگ تراشه‌های نسل بعدی اپل از سری M با فرم ظاهری ARM با نام M1X و لپ‌تاپ‌های جدید ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی(MacBook Pro) و همچنین ایرپاد 3 اپل خواهد بود.

به نظر می رسد اطلاعاتی که از منابع زنجیره تامین اپل به دست می آید این است که AirPods 3 به محض رونمایی رسمی آماده ارسال است – بنابراین امیدوارم در صورت نیاز مجبور نباشید زیاد منتظر بمانید.

پیش بینی تحلیلگر با شایعه ای که در اوایل این هفته منتشر شده بود مطابقت دارد ، مبنی بر اینکه دوشنبه در واقع روزی خواهد بود که ایرپاد 3 رونمایی می شود. ماه گذشته گزارش هایی مبنی بر تولید هدفون های بی سیم نسل بعدی منتشر شد.

اپل در واقع از رویداد 18 اکتبر خود برای به اشتراک گذاشتن AirPods 3 با جهان استفاده خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که ما انتظار داشتیم آنها را در ماه مه ببینیم ، بنابراین در این مرحله تا حدودی دیر شده است.

تجزیه و تحلیل: رقابت AirPods قوی تر می شود

از زمانی که ایرپاد ها برای اولین بار در سال 2016 ظاهر شدند ، مورد استقبال بزرگ اپل قرار گرفتند – همانطور که قبلاً متوجه شده اید که هر شرکت فناوری دیگری جفت هدفون بی سیم مخصوص خود را راه اندازی کرده است (برای برخی از شرکت ها ، این تنها کاری است که انجام می دهند).

ورود ایرپاد 3 باید موقعیت اپل را به عنوان رهبر بازار در مورد ایرپادهایی که در گوش خود می چسبانید ، تثبیت کند. انتظار می رود AirPods به روز شده با عمر باتری بهتر ، پاسخ باس قوی تر ، و شاید مجموعه ای از ویژگی های جدید مربوط به تناسب اندام نیز همراه باشد.

از سری Pixel Buds A ، تا Samsung Galaxy Buds 2 ، تا OnePlus Buds Pro ، اکنون رقابت زیادی در مورد هدفون های بی سیم وجود دارد.

ایرپاد 3 اپل دارای طراحی نشأت گرفته از AirPods Pro با پایه‌های کوتاه‌تر و طراحی داخلی در گوش فاقد روکش سیلیکونی است.

مزیت بزرگ اپل این است که ایرپاد های آن بدون مشکل با آیفون کار می کند ، و این انتخاب واضح برای کسی است که صاحب گوشی اپل است و همچنین هدفون بلوتوث مناسب برای دستگاه های دیگر است.