هدفون های Apple Beats افزایش قیمت پیدا می کنند

Beats Flex در حال افزایش قیمت است.

اپل با Sonos در افزایش قیمت محصولات صوتی خود همراه شده است ، اگرچه در حال حاضر به نظر می رسد که این افزایش تنها به هدفون های بی سیم Beats Flex ضربه زده است. با این حال مراقب باشید ، زیرا به زودی افزایش قیمت بیشتری در راه است.

در صفحه فروشگاه رسمی در ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا ، هدفون Beats Flex اکنون 69.99 دلار / 59.99 پوند / 99.95 دلار استرالیا بجای قیمت اصلی 49.99 دلار / 49.99 پوند / 79.95 دلار استرالیا به فروش می رسد.این افزایش به احتمال زیاد به دلیل کمبود بخشی است که از زمان گسترده شدن محدودیت های همه گیر Covid-19 در اواسط سال 2020 بر تولید فناوری تأثیر گذاشته است.

اگر قصد دارید یک جفت Beats یا AirPod را پیدا کنید ، ممکن است بخواهید قبل از اینکه مدل های دیگر افزایش مشابهی دریافت کنند ، اقدام کنید.

اگر به دنبال یک جفت هدفون Beats Flex هستید ، در حال حاضر نیازی به وحشت زیاد نیست. تا کنون به نظر می رسد افزایش قیمت فقط در صفحه فروشگاه رسمی اپل اعمال شده است .

ممکن است بخواهید در هر خرید سریع عمل کنید ، زیرا نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که آنها مدت زمان طولانی تری در قیمت ارزان تر خود باقی خواهند ماند. جانیار.نت در صورت شنیدن هر چیزی این صفحه را به روز می کند.

تجزیه و تحلیل: چرا افزایش قیمت؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، افزایش قیمت به احتمال زیاد به دلیل کمبود تراشه است که طی یک سال و نیم گذشته صنعت فناوری را گرفتار کرده است. اگر برای گرفتن کنسول بازی Xbox Series X یا PS5 (یا تعدادی دیگر از محصولات) تلاش کرده اید ، می دانید که این مشکلات زنجیره تامین چقدر می تواند آزاردهنده باشد.

کمبودها در سال 2020 آغاز شد ، زمانی که محدودیت های کووید -19 صنعت را در هر دو طرف تحت فشار قرار داد. کارخانه ها مجبور بودند نیروی کار خود را تعطیل یا کوچک کنند تا از شیوع ویروس جلوگیری شود – که باعث کندی تولید می شود – در حالی که وابستگی بیشتر به سخت افزارهای کار از راه دور و وسایل سرگرمی “داخل” باعث رونق فروش شد.

این بدان معناست که قطعات خاصی که در بسیاری از دستگاه ها استفاده می شود دیگر در دسترس نیستند. به نظر می رسد اپل و Sonos) )با افزایش قیمت با کمبودها مقابله می کنند – به احتمال زیاد به دلیل کمبود قطعات باعث افزایش هزینه های تولید شده است.

ما طرفدار افزایش قیمت نیستیم ، به ویژه اینکه دستگاه ها هیچ ویژگی جدیدی ندارند. اپل ، سونوس و سایرین بدیهی است که می توانند قیمتها را به دلخواه تغییر دهند.