AMD به دلیل محدود بودن سهام Radeon RX اولویت بندی رمزنگاری بر گیمرها نیست

مدیر مالی AMD ، Devinder Kumar ، دویندر کومار ، مدیر ارشد مالی AMD گفت: در میان کمبود جهانی نیمه هادی ها که روی همه چیز از اتومبیل گرفته تا کارت گرافیک تأثیر می گذارد ، تیم Red در مقایسه با گیمرها از نظر خرید افرادی که جدیدترین کارت گرافیک Big Navi این شرکت را خریداری می کنند ، اولویت ندارد.

کومار در کنفرانس فناوری Deutsche Bank 2021 اظهار داشت: “ما محصول خود را در اولویت قرار نمی دهیم یا آنها را برای افراد رمزنگار تولید نمی کنیم.” او توضیح داد که آنچه باعث رشد شد ، سری رده بالا Radeon 6000 بود. کومار در یک کنفرانس فناوری Deutsche Bank با توصیف سال فوق العاده AMD از نظر مالی گفت: “ما سال را با 37 درصد افزایش درآمد آغاز کردیم.”اکنون آن را به 50 درصد و سپس 50 تا 60 درصد افزایش دادیم.

من می گویم که تقاضا برای محصولات بسیار زیاد بود و در واقع قوی تر شده است. “این ارقام به طور خاص بر اساس دسته بندی محصولات تجزیه نشده اند. به گفته ExtremeTech ، CPU های Ryzen AMD و کارت های گرافیک Radeon RX هر دو در بخش Compute و Graphics قرار گرفته اند.

این بخش به لطف فروش پردازنده ها و کارت های گرافیک ، دستاوردهای قابل توجهی را به دست آورد ، در حالی که به دلیل عوامل مختلف یافتن مورد دوم در خرده فروشی بسیار دشوار است.

تجزیه و تحلیل: نمی توان از سقوط رمزنگاری AMD برای همیشه چشم پوشی کرد

اینکه AMD باید به طور خاص به سوال رمزنگاری بپردازد ، واقعاً مشکل ساخت خود شرکت است.AMD دقیقاً در مورد موضع خود در مورد خریدن همه کارتهای رمزنگاری برای کارکردن در رمزنگاریها صراحتا اظهار نظر نکرده است.

در همین حال ، به نظر نمی رسد AMD بخواهد کسی متوجه شود که کارت های آنها گزینه های رایج برای رمزنگاران است و به نظر می رسد که تقریباً در همه جا برای بقیه موجود نیست.

admin
شهریور ۲۷, ۱۴۰۰