Pixel Watch ممکن است Google Assistant را روی دستگاه بیاورد

Pixel Watch ممکن است Google Assistant را روی دستگاه بیاورد

Pixel Watch که توسط Exynos SoC پشتیبانی می‌شود، ممکن است Google Assistant را روی دستگاه بیاورد.

با ورود به سال جدید، شواهد بیشتری در مورد ساعت تک شاخ پیکسل گوگل انباشته می شود. در اوایل این ماه، تصاویر بازاریابی لو رفته از Google Pixel Watch را دیدیم که بدنه ساعت گرد و صفحه نمایش لمسی کم‌نما با لبه‌های گرد را در اطراف نشان می‌داد.

گزارش اخیر از 9to5Google اشاره‌هایی به «PIXEL_EXPERIENCE_WATCH» نشان می‌دهد که نه تنها نام پیکسل را برای ساعت هوشمند محکم می‌کند، بلکه نشان می‌دهد که ساعت هوشمند پیکسل ویژگی‌های Wear OS را منحصراً دریافت می‌کند.

گذشته از نام پیکسل و ویژگی‌ها، Wear OS 3 جدیدترین به‌روزرسانی را برای دستیار Google دریافت می‌کند که قادر به درک سؤالات صوتی و انجام وظایف در حالت آفلاین است. این قابلیت در حال حاضر فقط برای گوشی‌های هوشمند Pixel محفوظ است.

همچنین، انتشار اخیر شبیه ساز Wear OS 3 نشان داد که دستیار گوگل ممکن است شبیه تصویر زیر باشد. به جای اینکه کل صفحه را در حین یک پرس و جو صوتی اشغال کند، فقط چهار رنگ گوگل را به صورت یک قوس در پایین صفحه نمایش می دهد.

این گزارش اشاره می‌کند که یک SoC Exynos (سامسونگ) برای Pixel Watch با توجه به امکان پردازش گفتار روی دستگاه با Google Assistant به‌روزرسانی شده، بسیار محتمل است SoC. این ابزار پوشیدنی می‌تواند با برند Exynos یا Tensor باشد، اما یکی از آنها همچنان توسط سامسونگ ساخته می‌شود.

هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا هر یک از موارد فوق محقق می شود یا خیر. انتظار می‌رود Google Pixel Watch در سال 2022 عرضه شود، اما هیچ چارچوب زمانی مشخصی در مورد اینکه چه زمانی ممکن است باشد وجود ندارد. اگر بخواهیم حدس بزنیم، ممکن است گوگل یا تا زمان راه اندازی سالانه MadeByGoogle در ماه اکتبر صبر کند یا در عوض سعی کند عرضه این ساعت را برای ماه آوریل متوقف کند.

منبع:gsmarena