Samsung Galaxy Z Flip 3

سامسونگ Galaxy Z Flip 3 می تواند تلفن بعدی تاشو سامسونگ باشد ، اگرچه احتمالا عرضه آن نزدیک نیست.بیش از یک سال است که شاهد رونمایی سامسونگ Galaxy Z Flip هستیم ، اما ممکن است خیلی طول نکشد که جانشین آن می آید. این اولین دستگاه تاشو به سبک “تاشو” این شرکت بود و این قرار است که دومین دستگاه باشد.

شاید این سوال براتون پیش بیاد که چرا این مقاله مربوط به Samsung Galaxy Z Flip 2 نیست؟ خوب ، ما شنیده ایم که قرار نیست اینگونه نامیده شود ، و ما در بخش زیر توضیحات بیشتری خواهیم داد.

بنابراین ، ما در مورد Samsung Galaxy Z Flip 3 چه می دانیم؟ در حال حاضر چیز زیادی وجود ندارد ، هرچند ممکن است به زودی تغییر کند – نسخه اصلی Galaxy Z Flip در فوریه 2020 راه اندازی شد ، بنابراین Z Flip 3 می تواند قریب الوقوع باشد.

قبل از اینکه Samsung Galaxy Z Flip 3 بزرگ رونمایی شود ، همه مواردی را که در مورد آن می دانیم ، از جمله جزئیات نام گیج کننده آن را در زیر آورده ایم.

بریم سر اصل مطلب

چی هست؟یک گوشی تاشو ‘تاشو’ از سامسونگ

چه موقع بیرون می اید؟شاید 3 آگوست 2021

چقدر هزینه دارد؟ انتظار می رود حدود 1380 دلار / 1300 پوند / 1800 دلار آمریکا باشد

تاریخ انتشار و قیمت Samsung Galaxy Z Flip 3

همانطور که در مقدمه این مقاله بیان شد ، Galaxy Z Flip 3 می تواند به زودی بیرون بیاید ، زیرا اکنون بیش از یک سال از عرضه اولین مدل می گذرد.البته ممکن است در نهایت درست نباشد و در اواخر سال شاهد ان باشیم.

شایعات اولیه حاکی از آن است که “اواخر سال 2021” زمانی است که باید انتظار جانشین Flip را داشته باشیم .در حالی که نقشه راه اندازی سامسونگ در اواخر ماه آگوست به زودی اشاره ای به Z Flip 3 نکرد ، از آن زمان شنیده ایم که ممکن است در ماه آگوست وارد بازار شود.

منطقی است که احتمالاً Samsung Galaxy Note 21 لغو شده است ، تلفنی که معمولاً در آن ماه راه اندازی می شود.یک گزارش می گوید 3 آگوست روز بزرگی خواهد بود و اخبار منتشر شده نشان می دهد که این گوشی اکنون به تولید انبوه رسیده است.

 همچنین شنیده ایم که احتمالاً در کنار سامسونگ Galaxy Z Fold 3 بیرون خواهد امد ، که احتمالاً خودش در ماه آگوست عرضه می شود.

ما همچنین شنیده ایم که ممکن است نسخه جدیدی از One UI سامسونگ را اجرا کند ، که احتمالاً تا نیمه دوم سال باقی نمی ماند ، بنابراین به زودی انتظار تلفن را نداشته باشید.

با توجه به قیمت ، ممکن است هزینه ای مشابه Galaxy Z Flip اصلی را ببینیم که به قیمت 1380 دلار / 1300 پوند / 1800 دلار استرالیا فروخته شد. گفته می شود ، یک منبع نشان می دهد که به طور قابل توجهی ارزان تر از Galaxy Z Flip 5G است که با قیمت 1،449 دلار / 1399 پوند / AU 2599 دلار راه اندازی شد ، که می تواند به این معنی باشد که ارزان تر از Z Flip اولیه نیز است. شایعه دیگر حاکی از آن است که قیمت ایالات متحده 1400 دلار (حدود 1010 پوند / 1865 دلار استرالیا) خواهد بود.

Samsung Galaxy Z Flip 3 یا Z Flip 2؟

طبیعتاً ، شما انتظار دارید که جانشین Samsung Galaxy Z Flip ، Galaxy Z Flip 2 باشد … درست است؟

در عمل ممکن است درست نباشد ، زیرا شنیدیم تلفن بعدی می تواند Galaxy Z Flip 3 باشد. یک وب سایت هلندی GalaxyClub که دارای سابقه ای متفاوت در ارائه اطلاعات دقیق است این را گفته است.

به نظر می رسد دلیل تغییر نامگذاری به این دلیل است که معادل 5G Galaxy Z Flip از نظر فنی “Flip 2” بود ، بنابراین این نسخه جدید “Flip 3” است.

علاوه بر این ، GalaxyClub اظهار داشت این شرکت این کار را انجام می دهد تا خط Flip را با شماره های Fold برابر کند (با Galaxy Z Fold 3 نسخه بعدی در آنجا)

اخیراً ، LetsGoDigital با تکرار این ادعاها ، گفته است که از “چندین منبع معتبر” شنیده شده است که این تلفن Samsung Galaxy Z Flip 3 نامیده می شود.

باید منتظر بمانیم تا تلفن قابل جمع شدن بعدی بیرون بیاید تا از این موضوع مطمئن شویم.

اخبار و شایعات Samsung Galaxy Z Flip

تصاویر و اطلاعات همراه ، طراحی جدید دو رنگ (ظاهراً در رنگ های سبز تیره ، بنفش روشن ، بژ ، خاکستری ، سیاه ، صورتی ، آبی تیره و سفید) ، همراه با صفحه نمایش ثانویه بسیار بزرگتر از نمونه قبلی خود را نشان می دهد.این رنگها قبلاً نیز ذکر شده اند ، بنابراین احتمالاً دقیق هستند. آنها همچنین در دسته ای از ارائه هایی که توسط GizNext به بیرون درز کرده است ، ظاهر شده اند که به اولین نگاه بالقوه در Z Flip 3 می پردازد و ظاهر دو رنگ را تأیید می کند.

اما شایعات دیگر در واقع عکس های ادعای خود را نشان داده اند:

یکی دیگر از نشت های سامسونگ Galaxy Z Flip 3 میگوید که یک صفحه نمایش 3 اینچی در قسمت بیرونی دستگاه داشته  و هنگام باز شدن آن یک صفحه نمایش 6.7 اینچی داشته است. در حالی که صفحه اصلی همان اندازه Flip اصلی است ، آن تلفن فقط دارای یک صفحه نمایش 1.1 اینچی بود ، بنابراین می توانیم شاهد پیشرفت بزرگی در این بخش باشیماین نشت و چندین مورد دیگر نیز می گوید Z Flip 2 باتری بزرگتری نسبت به باتری 3300 میلی آمپری در Flip اصلی خواهد داشت. به نظر می رسد که Samsung Galaxy Z Flip 3 می تواند با قلم S Pen سامسونگ کار کند. این امر از تشکیل یک علامت تجاری است که به سازگاری با قلم تلفن همراه اشاره دارد. مشخص نیست که آیا این گوشی مانند یک گوشی گلکسی نوت یا همان تلفن های هوشمند با این قابلیت طراحی شده است یا خیر.

با توجه به یک خبر درز شده ی دیگر ، Galaxy Z Flip بعدی دارای یک لولا دوباره طراحی شده و مواد نمایشگر بهبود یافته نسبت به مدل قبلی خود است. این دو جز مولفه اصلی یک تلفن تاشو است ، بنابراین به نظر می رسد سامسونگ به دنبال یک دستگاه با دوام تر است.Samsung Galaxy Z Flip 3 ممکن است بهتر بتواند در برابر عناصر نیز مقاومت کند ، زیرا منابع نشان می دهند که دارای درجه IP خواهد بود ، به معنای مقداری مقاومت در برابر آب و گرد و غبار .همچنین شنیده ایم که Galaxy Z Flip 3 ممکن است دارای یک دوربین سه لنز ، حاشیه های کوچکتر باشد و در رنگ های سیاه ، بژ ، سبز و بنفش ارائه شود.در جای دیگر ، ما شنیده ایم که Samsung Galaxy Z Flip 3 می تواند در اندازه های ذخیره سازی 128 گیگابایت و 256 گیگابایت و همچنین دارای Android 11 باشد. 128 گیگابایت کمتر از Galaxy Z Flip است ، که می تواند به معنای پایین تر بودن قیمت شروع باشد.

منبع: techradar