Samsung Galaxy Z Flip 4: آنچه می خواهیم ببینیم

Samsung Galaxy Z Flip 4

ما انتظار داریم که Samsung Galaxy Z Flip 4 پس از Galaxy Z Flip 3 که در کنار Z Fold 3  در اواخر سال 2021 عرضه شد، محصول بعدی در خط تلفن های تاشوی سامسونگ باشد.

هر نسخه جدید از این گوشی خمیده سامسونگ نسبت به نسخه قبلی جهشی دارد  Galaxy Z Flip اصلی حتی 5G نداشت و آخرین نسخه با صفحه نمایش بیرونی بزرگ و قیمت رقابتی عرضه شد.

بنابراین ما امیدواریم که Samsung Galaxy Z Flip 4 با پیشرفت‌های بیشتری نسبت به نسل قبلی خود عرضه شود – در واقع، ما لیستی از آنچه می‌خواهیم ببینیم در زیر نوشته‌ایم. علاوه بر این، ما جزئیاتی را که تاکنون در مورد دستگاه می‌دانیم، از جمله نشت‌ها و گمانه‌زنی‌ها بیان کرده‌ایم.

اصل مطلب

• چی هست؟ گوشی تاشو بعدی سامسونگ

• کی عرضه میشه ؟احتمالاً در اوت 2022

• چقدر هزینه دارد؟احتمالاً حدود 999 دلار / 949 پوند / 1499 دلار استرالیا

تاریخ عرضه و قیمت Samsung Galaxy Z Flip 4

تاریخ عرضه و قیمت Samsung Galaxy Z Flip 4

ما هیچ سرنخ محکمی در تاریخ عرضه یا قیمت گلکسی Z Flip 4 نداریم، بنابراین باید بر اساس ظاهر Z Flip 3 قضاوت کنیم.

این گوشی 999 دلار / 949 پوند / 1499 دلار استرالیا قیمت داشت و در اوایل آگوست 2021 عرضه شد و در اواخر ماه عرضه شد. همانطور که می دانیم، Z Flip 4 می تواند در زمان مشابهی عرضه شود.

با گفتن این، Z Flip 5G قیمتی برابر با 1380 دلار / 1300 پوند / 1800 دلار استرالیا داشت، بنابراین Flip 3 کاهش قیمت زیادی داشت. می‌توانیم شاهد ادامه این روند باشیم تا Z Flip 4 حتی مقرون به صرفه‌تر باشد.

اخبار و شایعات

نشت اصلی که تاکنون شنیده ایم حاکی از آن است که گلکسی زد فلیپ 4 در حال آزمایش با دوربین زیر نمایشگر است، هرچند که تاکنون فقط یک نمونه اولیه بوده است، بنابراین می تواند همچنان از یک سوراخ پانچ برای دوربین سلفی جلو استفاده کند.

همچنین دستگاه دارای یک لولای سبک تر طراحی شده اما همان ابعاد صفحه نمایش Z Flip 3 خواهد بود.لولای جدید همچنین مقاومت بهتری در برابر آب و گواهینامه بالاتری در زمینه نفوذ گردوغبار را به همراه خواهد داشت.

آنچه می خواهیم ببینیم

1.قیمت مقرون به صرفه تر

Samsung Galaxy Z Flip 3 با مقرون به صرفه بودن در مقایسه با نسخه اصلی اولیه، پیشرفت زیادی نسبت به نسل قبلی خود داشت. اما همچنان یک گوشی هوشمند بسیار گران قیمت بود.

ما می خواهیم شاهد ادامه روند کاهش قیمت برای دستگاه های نسل بعدی باشیم، تا شاید بتوانیم دستگاه را مطابق با سری پریمیوم S22 یا حتی به قیمتی میان رده تبدیل کنیم.

بعید است که قیمت آنقدر پایین بیاید که گلکسی زد فلیپ 4 را به جایگزینی وسوسه انگیز برای گوشی های تاشو تبدیل کند، اما ما امیدواریم.

2.عمر باتری بهبود یافته

یکی از مواردی که در بررسی Samsung Galaxy Z Flip 3 متوجه شدیم این است که عمر باتری فوق العاده نبود. ما خوش شانس بودیم که این گوشی یک روز دوام بیاورد، و به نظر می رسد که گوشی طوری طراحی شده است که نیازی به باز کردن آن زیاد نداشته باشید و در نتیجه انرژی زیادی را از صفحه اصلی بگیرید.

خوب، برخی از ما دوست داریم از گوشی‌های هوشمند بسیار گران قیمت خود استفاده کنیم، بنابراین به عمر باتری نیاز داریم که در واقع یک روز کامل طول بکشد.

بنابراین ما دوست داریم که سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 قدرت ماندگاری بهتری داشته باشد.

Samsung Galaxy Z Flip 4

3.سامسونگ گلکسی سفارشی از همان ابتدا

گلکسی زد فلیپ 3 در چند رنگ موجود بود، اما ماه ها پس از عرضه، سامسونگ از Galaxy Bespoke رونمایی کرد که راهی برای طراحی گوشی در چند ترکیب رنگ مختلف است.

این به شما امکان می دهد تلفنی بسازید که کمی شخصی تر از گوشی های استاندارد سامسونگ باشد.

اگر بتوانند از همان ابتدا مدل‌های رنگی سفارشی را انتخاب کنند، برای کسانی که زودتر از Z Flip 4 استفاده می‌کنند بسیار عالی خواهد بود.

نظر شما در مورد مشخصات احتمالی گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ چیست؟

منبع